Čas na serveru 19:03:17

Josef Multrus
Nad dopisem

Id: 1989

Nad dopisem

  •  / Nad dopisem / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2316x

Vyvolávací cena:
8 000

16 501