Čas na serveru 20:15:44

Josef Multrus
Odpočinek

Id: 1163

Odpočinek

  •  / Odpočinek / Josef Multrus
  •  / Odpočinek / Josef Multrus
  •  / Odpočinek / Josef Multrus

olej/plátno/karton, rozměr 16 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1658x

Vyvolávací cena:

12 002