Čas na serveru 00:00:06

Josef Multrus
Přítelkyně

Id: 1383

Přítelkyně

  •  / Přítelkyně / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 55,5 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno 25, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3387x

Vyvolávací cena:
9 500

28 000