Čas na serveru 16:13:56

Josef Multrus
Sedící dáma

Id: 1317

Sedící dáma

  •  / Sedící dáma / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 41 x 55 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno viz foto, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1615x

Vyvolávací cena:

6 000