Čas na serveru 15:02:31

Josef Multrus
Sedící dívka

Id: 1576

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Josef Multrus

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2594x

Vyvolávací cena:

23 300

Příhozy: 51