Čas na serveru 17:54:20

Josef Multrus
Šeříky

Id: 2019

Šeříky

  •  / Šeříky / Josef Multrus
  •  / Šeříky / Josef Multrus
  •  / Šeříky / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr plátna 75 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2674x

Vyvolávací cena:
11 000

15 500