Čas na serveru 15:25:34

Josef Multrus
U maminky

Id: 200013

U maminky

  •  / U maminky / Josef Multrus
  •  / U maminky / Josef Multrus
  •  / U maminky / Josef Multrus
  •  / U maminky / Josef Multrus
  •  / U maminky / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vpravo dole, malba krakelovaná, zaskleno, oděrky na dobové adjustaci, obraz je publikován ve Zlaté Praze

zobrazeno: 1348x

Vyvolávací cena:

11 000