Čas na serveru 15:03:57

Josef Multrus
Ve školní zahradě

Id: 1329

Ve školní zahradě

  •  / Ve školní zahradě / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 1753x

Vyvolávací cena:
15 000

47 000