Čas na serveru 14:23:43

Josef Multrus
Zátiší s konvicí

Id: 2338

Zátiší s konvicí

  •  / Zátiší s konvicí / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2207x

Vyvolávací cena:

10 502