Čas na serveru 09:00:26

Josef Mžyk
Dívka u lenošky

Id: 319601

Dívka u lenošky

  •  / Dívka u lenošky / Josef Mžyk

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 70 x 45,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2017x

Vyvolávací cena:

23 000