Čas na serveru 01:57:35

Josef Nálepa
Salvador Dalí

Id: 450701

Salvador Dalí

  •  / Salvador Dalí / Josef Nálepa

bronzová plastika/busta na mramorovém podstavci, rozměr bez podstavce 32,5 x 25 cm, výška podstavce 4,5 cm, značeno a datováno na zadní straně a také na pravém boku busty (viz foto)

zobrazeno: 2789x

Vyvolávací cena:
12 500

19 000