Čas na serveru 14:22:21

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 257002

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší /   Neznačeno

kvaš/papír, rozměr průměru 23 cm, neznačeno, J. Navrátil - dílna, paspartováno, zaskleno, poškozený, rám

zobrazeno: 1287x

Vyvolávací cena:

10 000