Čas na serveru 08:31:28

Josef Navrátil
Horská chalupa

Id: 248603

Horská chalupa

  •  / Horská chalupa / Josef Navrátil

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem znečištěno, list v minulosti přeložen

zobrazeno: 1158x

Vyvolávací cena:

4 600