Čas na serveru 21:37:38

Josef Navrátil
Květinové zátiší

Id: 447804

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Josef Navrátil

kvaš/papír, rozměr 42 x 27 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně určení pravosti V.V. Štech (1935), zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1018x

Vyvolávací cena:

9 500