Čas na serveru 10:20:43

Josef Navrátil
Květinové zátiší

Id: 459301

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Josef Navrátil

kvaš/papír, viditelný rozměr (ovál) 37 x 29 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3556x

Vyvolávací cena:

16 000