Čas na serveru 07:03:07

Josef Navrátil
Lávka přes potok

Id: 360901

Lávka přes potok

  •  / Lávka přes potok / Josef Navrátil

olej/plátno, rozměr 34,5 x 42 cm, značeno vlevo dole, původní kvalitně restaurovaný rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 3342x

Vyvolávací cena:
6 000

100 000

2022,05-1,16,21,15,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 61