Čas na serveru 10:27:31

Neznačeno
Kamenitá krajina

Id: 257001

Kamenitá krajina

  •  / Kamenitá krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 23 x 20 cm, neznačeno, J. Navrátil - okruh, rentoilováno, poškozená dekorativní adjustace s původním štítkem

zobrazeno: 978x

Vyvolávací cena:
7 500

11 500