Čas na serveru 09:56:03

Josef Navrátil
Ovocné zátiší

Id: 360101

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Josef Navrátil

olej/lepenka, rozměr viditelný 25,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, v ploše poškozeno, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 1207x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 57