Čas na serveru 18:30:14

Josef Navrátil
Plachetnice na alpském jezeře

Id: 278604

Plachetnice na alpském jezeře

  •  / Plachetnice na alpském jezeře / Josef Navrátil

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem malba lehce znečištěna, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 4184x

Vyvolávací cena:
3 800

96 000

Příhozy: 107