Čas na serveru 14:32:36

Josef Navrátil
Pradlenky

Id: 304901

Pradlenky

  •  / Pradlenky / Josef Navrátil

kvaš/silný papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 1078x

Vyvolávací cena:

63 000

Příhozy: 77