Čas na serveru 06:06:35

Josef Navrátil
Praní prádla

Id: 275601

Praní prádla

  •  / Praní prádla / Josef Navrátil

akvarel/papír, rozměr 29 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám,po, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 1590x

Vyvolávací cena:
12 000

27 000