Čas na serveru 08:57:42

Josef Navrátil
Romantická krajina s jezerem

Id: 288102

Romantická krajina s jezerem

  •  / Romantická krajina s jezerem / Josef Navrátil

olej/karton, rozměr viditelný 18 x 23 cm, neznačeno, doba vzniku 50. léta 19. století, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 4763x

Vyvolávací cena:
9 500

46 000

Příhozy: 50