Čas na serveru 05:29:47

Josef Navrátil
Rybář

Id: 504901

Rybář

  •  / Rybář / Josef Navrátil
  •  / Rybář / Josef Navrátil
  •  / Rybář / Josef Navrátil

kvaš/papír, rozměr 23,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, znalecký posudek bude vypracován na vyžádání

zobrazeno: 484x

Vyvolávací cena:
15 000

17 500

2024,06-1,25,20,47,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu