Čas na serveru 04:04:30

Josef Navrátil
Rybář

Id: 504901

Rybář

  •  / Rybář / Josef Navrátil
  •  / Rybář / Josef Navrátil
  •  / Rybář / Josef Navrátil

kvaš/papír, rozměr 23,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, znalecký posudek bude vypracován na vyžádání

zobrazeno: 912x

Vyvolávací cena:
15 000

101 000

Příhozy: 50