Čas na serveru 18:11:46

Josef Navrátil
Rybáři

Id: 150319

Rybáři

  •  / Rybáři / Josef Navrátil
  •  / Rybáři / Josef Navrátil
  •  / Rybáři / Josef Navrátil

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 11 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 898x

Vyvolávací cena:
10 000

23 000