Čas na serveru 09:25:23

Josef Navrátil
Setkání

Id: 25703

Setkání

  •  / Setkání / Josef Navrátil
  •  / Setkání / Josef Navrátil
  •  / Setkání / Josef Navrátil

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2420x

Vyvolávací cena:

3 600