Čas na serveru 20:10:33

Josef Navrátil
Společnost u stolu

Id: 353101

Společnost u stolu

  •  / Společnost u stolu / Josef Navrátil

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 13,2 x 10,8 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 1051x

Vyvolávací cena:

15 000