Čas na serveru 10:49:57

Josef Navrátil
Stavení v horách

Id: 145708

Stavení v horách

  •  / Stavení v horách / Josef Navrátil

olej/plátno, rozměr 18,5 x 26 cm, nesignováno, značeno tužkou na blindrámu na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 3674x

Vyvolávací cena:
11 000

141 000

Příhozy: 53