Čas na serveru 06:41:19

Josef Navrátil
Studie

Id: 351813

Studie

  •  / Studie / Josef Navrátil
  •  / Studie / Josef Navrátil
  •  / Studie / Josef Navrátil

olej/lepenka, rozměr viditelný 8,5 x 12 cm, neznačeno, původní zlacený rám se štítkem, konzultováno s PhDr. Naděžnou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 1756x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 49