Čas na serveru 16:33:07

Josef Navrátil
U starého mlýna

Id: 477401

U starého mlýna

  •  / U starého mlýna / Josef Navrátil

kvaš/papír, rozměr 37 x 51 cm, značeno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení pravosti soudním znalcem Maxmiliánem Duchkem, výstavní štítky Krasoumné jednoty pro Čechy v Praze tamtéž, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3044x

Vyvolávací cena:
12 000

58 000