Čas na serveru 14:42:15

Josef Nerad
Volosianka u kostelíka

Id: 188001

Volosianka u kostelíka

  •  / Volosianka u kostelíka / Josef Nerad

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1543x

Vyvolávací cena:
800

800

17.7.2019, 22:14:00

13.7.2019 23:38 800 Kč