Čas na serveru 08:19:59

Josef Olexa
Chalupy

Id: 800

Chalupy

  •  / Chalupy / Josef Olexa
  •  / Chalupy / Josef Olexa
  •  / Chalupy / Josef Olexa
  •  / Chalupy / Josef Olexa
  •  / Chalupy / Josef Olexa
  •  / Chalupy / Josef Olexa

tempera/papír, rozměr ve výřezu 40 x 54 cm, signováno vpravo dole tužkou Olexa Jos., paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta, nečistoty za sklem viz foto

zobrazeno: 2448x

Vyvolávací cena:

22.1.2014, 21:55:00

22.1.2014 21:14 2 000 Kč