Čas na serveru 03:01:38

Josef Olexa
Gerlachův štít

Id: 1331

Gerlachův štít

  •  / Gerlachův štít / Josef Olexa

olej/plátno, rozměr plátna 88 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 2477x

Vyvolávací cena:
1 800