Čas na serveru 04:12:34

Josef Olexa
Pod Tatrami

Id: 1286

Pod Tatrami

  •  / Pod Tatrami / Josef Olexa
  •  / Pod Tatrami / Josef Olexa
  •  / Pod Tatrami / Josef Olexa

olej/platno/karton, rozměr ve výřezu 44 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 05, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1512x

Vyvolávací cena:

26.8.2014, 20:30:00

26.8.2014 20:26 1 500 Kč