Čas na serveru 06:19:30

Josef Olexa
Podzimní strom

Id: 80401

Podzimní strom

  •  / Podzimní strom / Josef Olexa

olej/plátno, rozměr 45 x 58 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 807x

Vyvolávací cena:

1 900