Čas na serveru 03:16:57

Josef Olexa
Vesnička

Id: 1273

Vesnička

  •  / Vesnička / Josef Olexa
  •  / Vesnička / Josef Olexa
  •  / Vesnička / Josef Olexa

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 61 cm, signováno vpravo dole, zažloutlý lak, oťukaný rám, původní stav

zobrazeno: 1913x

Vyvolávací cena:
1 200