Čas na serveru 08:30:04

Josef Olexa
Vesnička

Id: 1273

Vesnička

  •  / Vesnička / Josef Olexa
  •  / Vesnička / Josef Olexa
  •  / Vesnička / Josef Olexa

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 61 cm, signováno vpravo dole, zažloutlý lak, oťukaný rám, původní stav

zobrazeno: 2528x

Vyvolávací cena:
1 200