Čas na serveru 07:08:45

Josef Paleček
Smutný klaun

Id: 301

Smutný klaun

  •  / Smutný klaun / Josef Paleček

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 85 cm, signováno vlevo dole a uprostřed, datováno 65, plátno lehce uvolněné, původní stav

zobrazeno: 3766x

Vyvolávací cena:
14 000

15 500