Čas na serveru 08:57:02

Josef Pekárek
Vltava

Id: 76510

Vltava

  •  / Vltava / Josef Pekárek
  •  / Vltava / Josef Pekárek
  •  / Vltava / Josef Pekárek

keramika, výška cca 39 cm, značeno na soklu, drobně poškozeno - ulomený prst

zobrazeno: 1708x

Vyvolávací cena:
800

1 800