Čas na serveru 13:07:07

Josef Peters
Na pohovce

Id: 86603

Na pohovce

  •  / Na pohovce / Josef Peters
  •  / Na pohovce / Josef Peters
  •  / Na pohovce / Josef Peters

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 38 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1682x

Vyvolávací cena:

7 600