Čas na serveru 06:47:38

Josef Písecký (Liška)
Bakar

Id: 103603

Bakar

  •  / Bakar / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3188x

Vyvolávací cena:

135 000

Příhozy: 103