Čas na serveru 16:28:14

Josef Písecký (Liška)
Bakar

Id: 103603

Bakar

  •  / Bakar / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav

zobrazeno: 602x

Vyvolávací cena:

75 000

2017,12-1,05,21,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 71