Čas na serveru 06:44:41

Josef Písecký (Liška)
Bárky

Id: 145801

Bárky

  •  / Bárky / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 653x

Vyvolávací cena:

19 000