Čas na serveru 15:26:25

Josef Písecký (Liška)
Baška

Id: 147001

Baška

  •  / Baška / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno, nově rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2334x

Vyvolávací cena:
6 000

28 000