Čas na serveru 09:47:52

Josef Písecký (Liška)
Březový háj

Id: 13205

Březový háj

  •  / Březový háj / Josef Písecký (Liška)

olej/karton, rozměr 49,5 x 64,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1893x

Vyvolávací cena:
1 800

16 000