Čas na serveru 04:55:26

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Písecký (Liška)
Cesta k Dubrovníku

Id: 88301

Cesta k Dubrovníku

  •  / Cesta k Dubrovníku / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 771x

Vyvolávací cena:

27 000

2017,09-1,04,21,06,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu