Čas na serveru 12:50:31

Josef Písecký (Liška)
Cesta k Dubrovníku

Id: 88301

Cesta k Dubrovníku

  •  / Cesta k Dubrovníku / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1453x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 56