Čas na serveru 02:00:38

Josef Písecký (Liška)
Dalmátské břehy

Id: 225003

Dalmátské břehy

  •  / Dalmátské břehy / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1878x

Vyvolávací cena:

26 000