Čas na serveru 10:57:07

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 1005

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr plátna 110 x 90 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, novodobě rámováno, obraz odborně čištěn, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2862x

Vyvolávací cena:
6 000

12 500