Čas na serveru 16:40:37

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 229206

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 60 cm, značeno vpravo dole s datací a popisem, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 3224x

Vyvolávací cena:
4 800

63 000

Příhozy: 74