Čas na serveru 02:34:33

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 241803

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

zobrazeno: 945x

Vyvolávací cena:

84 000

Příhozy: 69