Čas na serveru 04:31:51

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 115703

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2759x

Vyvolávací cena:
6 000

28 000