Čas na serveru 12:36:23

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 118801

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

akvarel/papír, rozměr 28 x 38 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na původním rámu

zobrazeno: 3184x

Vyvolávací cena:

17 500

Příhozy: 52