Čas na serveru 10:13:38

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 157815

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální oděrky v malbě

zobrazeno: 1505x

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Příhozy: 87